Czy idealny mężczyzna istnieje?

marca 21, 2018Czy idealny facet istnieje?


Idealny facet nie istnieje
, ponieważ idealne, to może być co najwyżej schłodzone piwo w upalny dzień, a nie samiec, czyli samodzielna, jednostka z dyndającymi  między nogami cojones. 

Kobiety często szukają tego wymarzonego, idealnego, który przybędzie do jej wieży na białym rumaku, w lśniącej zbroi i gładząc smoka kopnięciem w jaja, porwie ją i odjadą razem w jakieś magiczne miejsce, gdzie będą żyli długo i szczęśliwie.

Takie kobiety najczęściej zostają pannami forever, bo facet nie ma zamiaru wkładać zbroi, skoro na zewnątrz strasznie piździ albo jest tak gorąco, że w dupę piecze. Nie będzie też walczył ze smokiem, bo oglądał Grę o Tron i wie, że choćby nie wiem jakim był kozakiem na osiedlu to smok pokona go jednym pierdnięciem.

Bajki zostawmy jednak z tyłu i skupmy się na cechach, które świadczą o współczesnym ideale mężczyzny.1. Facet musi być zadbany.


Idealny facet musi być wysportowany. Spod koszulki muszą wystawać jego potężne bicepsy, a na brzuchu musi być zainstalowany, idealnie wyrzeźbiony kaloryfer, na sam widok którego kobietom robi się gorąco. Musi posiadać znakomitą kondycję i sprawdzać się zarówno w sprintach, jak i maratonach. Nie obce muszą mu być sporty takie jak:

Himalaizm
By zawsze mógł kobiecie pomóc osiągnąć szczyt.
Strzelectwo 
By zawsze trafiał tam, gdzie powinien.

Dobrze by było, gdyby dbał również o skórę i stosował odpowiednie kremy i balsamy, a jeszcze lepiej, gdyby przynajmniej raz w tygodniu chodził do kosmetyczki.

2. Facet powinien być w pełni oddany kobiecie.


Idealny facet musi być przy kobiecie bez przerwy. Ciągle ją przytulać i szepcząc do ucha czułe słówka, głaskać po policzku i sprawiać, by czuła się kochana i bezpieczna. Powinien być przy niej, kiedy się budzi i przynosić jej do łóżka śniadanie, które za każdym razem będzie inne. Powinien być przy niej na zakupach i nie pozwolić, by sama musiała dźwigać pełne siaty Powinien być przy niej, kiedy przychodzą w odwiedziny jej przyjaciółki – niech zazdroszczą! Powinien być przy niej kiedy zasypia. Powinien czekać, aż wtulona w niego zaśnie pierwsza i dopiero wtedy samemu może zamknąć powieki.

3. Facet powinien być całkowicie zgodny z kobietą


Facet wie, że decyzje podjęte przez kobietę są zawsze najlepsze i ostateczne. Wie, że każda jest przemyślana wielokrotnie i zdaje sobie sprawę, że dzięki temu, będzie im lepiej. Kiedy kobieta chce pomalować ściany na różowo, to facet zawsze się zgodzi, bo wie, że akurat różowy kolor jest najbardziej odpowiedni dla danego pomieszczenia. W pełni ufa swojej kobiecie. Akceptuje i z aprobatą przystaje na jej kolejne propozycje.

Kiedy kobieta chce być na górze, to facet nie może protestować! Kiedy chce być na dole, to facet ma obowiązek to uszanować i wspiąć się na „wyżyny”. Pełna zgoda oznacza pełnię szczęścia – serio!

4. Facet powinien być pełen szacunku.


Powinien zawsze stawać po jej stronie. Myśleć nad tym co mówi, by żadne słowo jej nie uraziło. Powinien szanować jej marzenia i pomagać jej w ich spełnianiu. 

Np. kobieta marzy o podróżach, to obowiązkiem faceta jest te podróże zapewnić. Spełniając nawet te małe marzenia bliskiej osoby, samemu będzie spełniał też swoje. O szczęśliwym związku.

5. Facet powinien mieć poczucie humoru.


Facetem jesteś! Wysil się czasem i rozbaw swoją kobietę. Tylko majtek nie zdejmuj, bo to już dla Niej śmieszne przestało być lata temu. Sypnij jakiś żarcik, tylko może niezapożyczony od Karola. Powygłupiaj się czasem. Sprawiaj, by nawet zły humor przy Tobie przestawał mieć znaczenie. Bądź wesoły i tą radością zarażaj. Pamiętaj, że każda minuta śmiechu wydłuża życie o 5 minut, a chyba nie chcesz się za wcześnie zabierać z tego świata?

6. Facet powinien być stanowczy.


Wiesz, jakie są kobiety? Wiecznie niezdecydowane! Po piętnaście razy będą przymierzać jedną parę butów, zanim je kupią. To tylko w przypadku, gdy w sklepie będzie tylko ta jedna para. Bo jeśli jest wybór, to wiesz czym to się kończy?

Ta nie, ta też nie, ta fajna, ale poszukam jeszcze, ta nie, ta spoko, ta kolor nie taki, te są boskie, a może jednak tamte wezmę? W tamtym sklepie chyba jednak bardziej mi się podobały.

Facet czasem musi stanowczo powiedzieć: W tych Ci najlepiej i te bierzemy! A jak masz jeszcze problem, to weź dwie pary i spieprzamy stąd, bo mecz zaraz! 

Podobnie ze wszystkim, co wymaga podjęcia decyzji. Od tego jesteś, jak dupa od pierdzenia, żeby czasami postawić na swoim! 

7. Facet powinien być towarzyski.


Idealny facet nigdy nie zostawi przyjaciela w potrzebie. Czy to wtedy, kiedy trzeba mu pomóc wnieść meble, czy wypić pół litra, bo zostawiła go dziewczyna. Od tego są właśnie przyjaciele – od pomagania! Kobieta będzie dumna, kiedy zobaczy, że na jej facecie zawsze może polegać nie tylko ona, ale i inni.

8. Facet powinien być inteligentny.


Idealny facet zawsze będzie wiedział, jak się zachować w konkretnej sytuacji. Będzie wiedział jak rozmawiać z Twoimi rodzicami, by im zaimponować. Będzie wiedział, co należy robić w razie niespodziewanych problemów. Będzie mógł z Tobą porozmawiać o czymś więcej niż swoim aucie, czy piłce. Będzie mógł Cię słuchać i nawet starać się zrozumieć, kiedy będziesz opowiadać o różnicach między lakierami hybrydowymi, a zwykłymi. 

Będzie rozumiał, co to znaczy PMS i będzie w stanie bezboleśnie przechodzić przez ten trudny „okres”. Będzie Twoim wsparciem zawsze, kiedy będziesz tego potrzebowała.


No dobra. Koniec tego lewackiego gadania. Zapamiętaj sobie kobieto, że:


Idealny facet nie istnieje! 


Nie i koniec. Jeśli się nie zgadzasz, to znajdź mi proszę delikwenta, który spełnia te wszystkie kryteria.

No bo tak!
Jeżeli facet ma być zadbany, chodzić na siłkę i do kosmetyczki, to nie będzie mógł spędzać każdej wolnej chwili z Tobą, ani co gorsza z kumplami.

Jeżeli ma spędzać z Tobą każdą wolną chwilę, to automatycznie odpada mu siłka i kumple.

Jeżeli facet będzie zawsze się z Tobą zgadzał, to nie będzie mógł mieć własnego zdania, czyli będzie takim kurwa pantoflem. Chcesz mieć chłopa pantofla? Na smycz go jeszcze przywiąż.

Jeżeli facet ma Cię szanować i mówić rzeczy tylko te, które Cię nie urażą, to będzie znaczyło, że nie będzie z Tobą szczery, kiedy po raz kolejny zapytasz, czy jesteś gruba. Nie będzie też mógł mieć poczucia humoru, bo skąd ma wiedzieć, czy nie obrazisz się o jakiś niewinny żarcik?

Jeżeli będzie miał duże poczucie humoru, to może mu się zdarzyć palnąć jakiś głupi żart przy Twoich rodzicach, doprowadzając do dziwnej sytuacji. 

Jeżeli będzie miał swoje zdanie, to nie będzie się zgadzał z Tobą. Może wybrać czasami towarzystwo kumpli od Twojego, czy postawi na coś, z czym zupełnie nie będziesz się zgadzać.

Jeżeli będzie towarzyski, to zapomnij o tym, że będzie ciągle przy Tobie.

Najgorsze dla Ciebie jest jednak to, że będzie on Inteligentny, bo wtedy zwyczajnie nie będziecie razem.

Bo kurwa inteligentny facet nie będzie z taką wybredną, pełną oczekiwań księżniczką.

Koniec! 

Albo nie. 

Ewentualnie… 

Może zdarzyć się jednostka, która:

Będzie się z Tobą zgadzać, jednak będzie podsuwać swoje pomysły, dobrze je argumentując. 

Będzie miała poczucie humoru, jednak dzięki inteligencji, będzie ono zawsze w granicach rozsądku i nie będzie Ci przez to okazywał braku szacunku.

Spotykać z kumplami będzie się wtedy, kiedy będziesz chciała samotnie odpocząć, lub w tym momencie sama pójdziesz ze swoimi znajomymi.

Kiedy Ty będziesz miała jakieś zajęcie niewymagające obecności partnera, wtedy będzie mógł on dbać o siebie, chodząc na siłownię.

Będzie spędzać z Tobą większość czasu. Będzie przy Tobie w razie potrzeby, czy nawet będzie utulał Cię do snu. 

Znałem jednego takiego, który spełniał te warunki.


Nie żyje.

Teraz koniec.

Więcej w klimacie:You Might Also Like

0 komentarze

Facebook