Jakie sporty dla dziewczyn? 4 typowo kobiece dyscypliny.

marca 16, 2018


kobieta uprawia sport

Nie ma co ukrywać, że zdecydowanie lepsza kasa w sporcie jest u panów niż kobiet. Porównywanie zarobków np. piłkarzy i piłkarek nie ma najmniejszego sensu, bo wiele osób nawet nie wie, że są damskie drużyny. Walki kobiet na galach bokserskich czy MMA, wiele osób traktuje bardziej jako atrakcję, czy przerwę przed „prawdziwymi” starciami z Popkiem na czele.  Czy zatem istnieją sporty, w których kobiety są skazane na sukces w konfrontacji z panami? Okazuje się, że tak.


Nietypowe sporty kobiece


Curling


Nie znam kobiety, która nie lubi dbać o dom. No dobra znam, ale olać ją. Kiedy tylko jakiś paproch spadnie na podłogę, to kobieta bierze szczotę, czy mopa i jedzie z koksem. Jak zaprogramowany robot. Paproch – szczota – jeb. Paproch – szczota – jeb. 

W końcu jakaś dobra dusza (facet na pewno) stwierdził, że przecież można z hobby uczynić sport. I tak powstał curling, gdzie duży wpływ na końcowy wynik ma tu, kto szybciej na szczocie będzie jechał.  


QuidditchBaby to wiedźmy są i z tym faktem nawet nie ma co dyskutować, a wiedźmy, jak to wiedźmy – na miotłach latają. Taki sobie środek lokomocji wymyśliły. Z tego właśnie powodu, stworzono grę specjalnie dla nich, której zasady są proste niczym parkowanie równoległe jelczem w nocy. Wszyscy grają, a wystarczy, że jedna osoba złapie świecącą kulkę i automatycznie kończy się gra.

Pojebane to strasznie. To jakby w meczu piłkarskim widniał wynik 323 do 0, ale z drużyny przegrywającej koleś złapał kulkę i dzięki temu jego drużyna wygrała. Na cholerę grać?

Jeździectwo


Chyba nie ma kobiety, która raz na jakiś czas nie lubi dosiąść ogiera. Choćby na nim posiedzieć przez chwilę, by następnie ruszyć dzikim galopem, niekiedy z niego nawet spadając. Świetnie radzą sobie zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Taki kurwa koński RWF. Najlepsze jest to, że nie potrzebują do jazdy rąk, a koń i tak dokładnie będzie reagował wedle zachcianek kobiety.


Bieg na dochodzenie.


To jest ulubiona dyscyplina każdej kobiety. Wiedząc doskonale, że przeciwnik (facet) ma przewagę i bliżej do finiszu znacznie, to robią wszystko, by odwrócić sytuację i dobiegnąć, czy dojść jako pierwsza. Niesprawiedliwe to strasznie, bo zawsze facet powinien być pierwszy. W końcu jest facetem.


You Might Also Like

0 komentarze

Facebook