Kto pozwolił kobietom strajkować w czarny piątek?!

marca 25, 2018


Czarny piątek

Bo wiecie. Parę dni temu, a ściślej mówiąc, to dwa konkretnie, był czarny piątek. Tysiące osób, głównie kobiet, wyszło na ulice polskich miast, by pokazać swoje niezadowolenie z decyzji podejmowanych przez nasz Rząd. Nigdy tego nie zrozumiem, tak jak i innych strajków, w którym prym wiodą kobiety.

Bo kobieta, to przy boku faceta powinna być. I zawsze, kiedy trzeba się iść napierdalać w słusznej sprawie, to facet powinien dzierżyć miecz w swej dłoni, a nie kobiety, bo one to mają co robić. Dzieci na przykład mogą rodzić jak króliki, albo mogą zajmować się jakimiś innymi babskimi, nikomu niepotrzebnymi rzeczami.


No ale stało się. Wylazły na ulice, odpicowane całe na czarno, jakby to kot prezesa zmarł we własnej osobie i to by było słuszne, bo zawsze, kiedy gdzieś na świecie ginie kot, to małe chińskie rączki w to miejsce szyją czarny mundurek. Pewnie to nie ma ze sobą nic wspólnego, ale musiałem jakoś zwrócić uwagę, na zbyt krótkie życie kotów. Powinni przepchnąć jakąś ustawę, która będzie to regulowała.

No ale oni wolą przepychać inne ustawy i napierdalać się trzeba, bo taki już nasz żywot, że oni coś chcą, my się napierdalamy, oni anulują ustawę, ale w to miejsce podnoszą jakiś podatek, żeby sobie jakoś zrekompensować niepowodzenie. Tak czy inaczej ruchają nas zdrowo. Chuje.

No i polazły te nasze kobiety. I powiem Wam, że jak tylko zobaczyłem te wszystkie kobiety w telewizji, a Polsat w tym celu włączyłem, żeby ich było trochę więcej, to się przeraziłem, żeby nie powiedzieć brzydko – wkurwiłem. Bardzo.

Gdzie  byli rodzice tych dziewczyn ja się kurde pytam! Gdzie byli partnerzy tych rozwścieczonych kobiet? Kto im kurwa pozwolił wyjść z domów??? Ty? TY? A może Ty!?

Powiem Ci krótko facecie!


Ostatni raz pozwoliłeś swojej kobiecie, bez czapki iść napierdalać się z tymi durniami! Ty wiesz, jaka pizgawica na zewnątrz była? Kto będzie następnym razem szedł walczyć? Bo na pewno nie Twoja kobieta, córka, czy matka! Bo one wszystkie chore będą przez Ciebie! Bo pozwoliłeś im wyjść na mróz bez czapki.

Kobiety! Po raz kolejny pokazałyście, że jaj Wam nie brakuje! Brawo!

You Might Also Like

0 komentarze

Facebook